Movies
Ratings
37
Heart BlackenedRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5