Movies
Ratings
106
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0