Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0