Titles you rated
Café SocietyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5