Movies
Ratings
256
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0