Series
Ratings
16
Stranger ThingsRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0