Movies
Ratings
99
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0