Series
Ratings
19
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0