Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0