Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5