Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Oh My GeneralRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0