Movies
Ratings
259
ZodiacRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
CatfightRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0