Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.5