Series
Ratings
32
The Beauty InsideRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5