Titles you rated
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0