Movies
Ratings
149
Midnight SunRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0