Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0
GravityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0