Titles you rated
Bad GeniusRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 2.5