Series
Ratings
205
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 3.0