Titles you rated
Resident EvilRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 1.0