Series
Ratings
86
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Powerpuff Girls ZRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 1.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5