Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0