Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0