Titles you rated
- MonsterRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Fubar Season 2Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.0