Movies
Ratings
63
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
ScoutRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0