Series
Ratings
206
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5