Movies
Ratings
184
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0