Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0