Titles you rated
 Ghost in the ShellRated ★ 4.5 Ghost in the ShellRated ★ 4.5
 ExitRated ★ 4.0 ExitRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 The ClassicRated ★ 5.0 The ClassicRated ★ 5.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.5 The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
 On Your Wedding DayRated ★ 5.0 On Your Wedding DayRated ★ 5.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.0 Doctor StrangeRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
 Take PointRated ★ 3.5 Take PointRated ★ 3.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
 First ManRated ★ 4.5 First ManRated ★ 4.5
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 PredestinationRated ★ 4.0 PredestinationRated ★ 4.0
 Ready Player OneRated ★ 4.0 Ready Player OneRated ★ 4.0
 Moulin Rouge!Rated ★ 5.0 Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 WonderRated ★ 4.0 WonderRated ★ 4.0
 Christopher RobinRated ★ 4.0 Christopher RobinRated ★ 4.0