Series
Ratings
13
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0