Movies
Ratings
130
Jack ReacherRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0