Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The TargetRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0