Movies
Ratings
802
Good NewsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0