Series
Ratings
482
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Offline LoveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0