Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0