Movies
Ratings
75
Bad BoysRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0