Movies
Ratings
42
30 Days of NightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0