Movies
Ratings
21
Home AloneRated ★ 0.5
BoltRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
2012Rated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0