Movies
Ratings
104
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Extreme SukiyakiRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0- CandyRated ★ 4.0
Soul KitchenRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0