Movies
Ratings
1850
NobodyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5