Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5