Movies
Ratings
434
Heart Is 2Rated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
SPF-18Rated ★ 3.5
Close Range LoveRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0