Movies
Ratings
327
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5