Movies
Ratings
215
The MaskRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5