Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0