Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0