Titles you rated
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 5.0 Men in Black IIRated ★ 5.0
 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 QuickRated ★ 5.0 QuickRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 5.0 ThorRated ★ 5.0
 Voice of a MurdererRated ★ 5.0 Voice of a MurdererRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Running ManRated ★ 5.0 Running ManRated ★ 5.0
 Real SteelRated ★ 5.0 Real SteelRated ★ 5.0
 ArahanRated ★ 5.0 ArahanRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 Sherlock HolmesRated ★ 5.0 Sherlock HolmesRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
 Spider-ManRated ★ 5.0 Spider-ManRated ★ 5.0
 The Front LineRated ★ 5.0 The Front LineRated ★ 5.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
 Spider-Man 2Rated ★ 5.0 Spider-Man 2Rated ★ 5.0