Series
Ratings
227
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Wayward PinesRated ★ 3.0
Wayward PinesRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
- Street Man FighterRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5- 대학체전: 소년선수촌Rated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 3.0- KingsRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
A je to!Rated ★ 3.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5