Titles you rated
UpRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 1.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5