Titles you rated
BakemonogatariRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 2.5- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0